Українське ділове мовлення. Календар святФлешмоб до «Уроку Миру» в Березівському вищому професійному училищі Одеського національного політехнічного університету

Sep 21, 2017
Флешмоб до «Уроку Миру» в Березівському вищому професійному училищі Одеського національного політехнічного університету

 

Флешмоб
до  «Уроку Миру» в Березівському вищому професійному училищі Одеського національному політехнічному  університету
 
 
 
У 2001 році Генеральна Асамблея  ООН  одноголосно  прийняла  резолюцію  55/282,в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день миру буде відзначатися щорічно 21 вересня, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Всім країнам було  запропоновано утримуватися від проведення військових дій в цей день. Щорічно 21  вересня в ООН проводяться різні заходи, традиційно починається з церемонії у Дзвону миру в Нью-Йорку.
Згідно  пропозиції  Одеської  обласної Ради Миру в навчальних закладах області 21 вересня проведено “Урок Миру”. Мир – це  абсолютна цінність, мир, мов  повітря, потрібен зараз нашій  Україні. Але щоб мир був міцним – то і порох  повинен  бути сухим, і армія боєздатна, а  не боса і голодна, як було донедавна.
Миру всім! Найкращі вітання нашим бійцям, що перебувають зараз на передовій. Повертайтесь живими якнайшвидше, бо Вас всіх вдома чекає багато людей.
 
З глибокою повагою,
 
Ваш Григорій Шевченко – заступник директора з НМР
          та міжнародних зв’язків.