Українське ділове мовлення. Календар свят
День слов’янської писемності і культури

May 24, 2018
В Березівському ВПУ ОНПУ відбувся захід до Дня слов’янської писемності та культури.

Про історію виникнення писемності та її засновників Кирила та Мефодія, їхню просвітницьку діяльність розповіла Анна Салада.
Презентувала поетичну збірку «Весняна рапсодія» керівник поетичного клубу «Чарівний вогник» Людмила Богуславська. Вона розповіла про роботу над збіркою (збірка створювалася 2,5 роки), про її авторів та події, що увійшли до цієї збірки. Авторами є діти, учні, дорослі нашого району. Автор обкладинки збірки «Весняна рапсодія» - Алла Гаценко.
Людмила Богуславська у дуеті з Володимиром Піроженком виконали пісні чеською, болгарською та білоруською мовами – «Плавала гусочка», «Косив Ясь конюшину», «Чорна курка».
Ольга Нікітенко, Володимир Піроженко, Людмила Богуславська читали гуморески, які надруковані у збірці « Весела рапсодія».
У виконанні А. Салади пролунала пісня «Мова єднання». Учасники заходу взяли участь у вікторині на знання фразеологізмів та прислів’їв. На завершення заходу О. Нікітенко виконала пісню « Україна – це ми».
Заступник директора Григорій Шевченко додав у своїй розповіді історичних фактів про виникнення азбуки та української мови. Розповів про значення азбуки у розвитку слов’янської мови і культури загалом та підвів підсумок заходу.

 

     

 

    

 

     

 

     

 

 

 

Більше інформації та фото на 

https://www.facebook.com/pg/BerVPU/День слов'янської писемності і культури