Українське ділове мовлення. Календар святНачальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України Т.В.П’ятничук.

26.09.2017
Нещодавно в Одеській області із робочою поїздкою перебувала начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України Т.В.П’ятничук. Тетяна Володимирівна здійснювала ознайомлюючу поїздку до Одеської області, до тих навчальних закладів професійно-технічної освіти, котрі здійснюють дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня або планують взяти участь у цій діяльності.

 

Гостя із Києва

 

Нещодавно  в Одеській області із робочою поїздкою перебувала начальник відділу наукового та  навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України Т.В.П’ятничук.Тетяна Володимирівна здійснювала  ознайомлюючу поїздку до Одеської області, до тих навчальних закладів професійно-технічної освіти, котрі здійснюють дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського  рівня або  планують  взяти участь у цій діяльності.
Сонячного вересневого ранку п.П’ятничук прибула  до Березівського ВПУ ОНПУ, попередньо ознайомившись із роботою навчального центру “Сузір’я” нашого училища, що  розміщений у приміщеннях Одеської національної політехніки. Як ведеться, гостей у нас  зустрічають хлібом-сіллю. Отож територія лабораторії з підготовки  офіціантів             “ Віденський дворик”, відкритої в червні 2015 р., під час 5-го семінару екс-президента Спілки кухарів Австрії п.Гаральда Фаргеля (м. Відень) в присутності дійсних членів НАПН України, докторів педагогічних наук, професорів Н.Г.Ничкало ( НАПН України), В.О.Радкевич ( директор Інституту ПТО НАПН України) із м. Київ та к.п.н., лауреата Державної премії в галузі освіти Л.І.Шевчук (м.Хмельницький). Тетяна Володимирівна ознайомилась із матеріально-технічною базою навчального закладу, новоствореним, за фінансової підтримки МОН України, навчально-практичним центром легкої промисловості, відвідала заняття практичного семінару Старшого Експерта SES  (м.Бонн, Німеччина) Анни Амалії Соботта ( перукарське мистецтво), поспілкувались із експертом.
А далі був основний блок роботи – ознайомлення з діяльністю Березівського ВПУ ОНПУ в рамках дослідно- експериментальної роботи Всеукраїнського рівня з теми “Система підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг в умовах  євроінтеграційних процесів.”
Пані П’ятничук уважно ознайомилась із напрацьованим матеріалом на протязі I  та II, першої половини III етапів дослідно- експериментальної роботи, звернувши увагу на велику  кількість телесюжетів журналістів Одеської державної телерадіокомпанії, зроблених у руслі експерименту, навчальних фільмів, а також масив фотофіксацій і виховних заходів, і навчально-практичних семінарів австрійських та німецьких експертів( харчування, кравецтво та перукарське мистецтво). Особливе значення Тетяна Володимирівна надала ознайомленню із англійсько-українськими та німецько-українськими словниками з професійного спрямування, які на протязі останніх років розробляються викладачами іноземних  мов училища. Гостя із Києва звернула увагу і на супровід ЗМІ нашої роботи на рівні район-область-Київ, а також на веб-сторінці навчального  закладу та соціальних мережах.
Тетяна Володимирівна поспілкувалася із педагогами Березівського ВПУ ОНПУ, які перебували в цей час на курсах підвищення кваліфікації, які  проводили  на базі училища науковці  з Білоцерківського інституту  неперервної професійної освіти ДВНЗ “Університет менеджменту освіти” НАПН України…
А по завершенню роботи в навчальному закладі, висловивши свої  зауваження та побажання Т.В. П’ятничук залишила такий запис у “Книзі відгуків”:”Навальний заклад має  бути дійсно  навчальним – в усіх розуміннях і напрямках. Бажаю Березівському ВПУ ОНПУ процвітання і подальшого розвитку. Наснаги і удачі!”
 
Г.Шевченко – заступник директора з НМР 
та міжнародних зв’язків Березівського ВПУ ОНПУ